Váš specialista na lité teraco , teracové prefabrikáty, restaurování a opravy teracových ploch - Již 34 let na trhu
omega / Profil firmy / O nás

O nás

Společnost OMEGA 99 spol. s r.o. je stavební společnost, která vznikla v roce 1990 a během své činnosti se zaměřila na tyto hlavní oblasti:
 
-         dodávky podlah z litého terazza
-     renovaci  starých terazzových podlah a schodů
-         dodávky prefabrikovaných schodů z terazza a terazzo výrobků
-     renovaci žulových a pískovcových schodů
-         inženýring (vedení staveb)
 
Podlahy z LITÉHO TERACA představují návrat k osvědčeným stavebním postupům zdůrazňujícím solidnost zhotoveného díla. Provedení takové podlahy se stává originálním řešením pro architekta či zadavatele a to podle jeho vlastní volby použitých materiálů, barevností nebo členění ploch.
 
OMEGA 99 spol. s r.o. realizovala tyto podlahy v řadě nových občanských staveb a administrativních budovách a to zejména v prostorách, kde se předpokládá vysoké provozní zatížení, jako jsou vstupní haly, obchodní a restaurační prostory, atria, chodby nebo i schodiště. Firma provádí i opravy a rekonstrukce dnes již historických podlah z litého terazza včetně nových replik podle původních vzorů.
   
V rámci prefabrikovaných dílů z terazza jsou zhotovovány sokly k terazzovým podlahám i schodům, schody rovné i točité – stupnice, podstupnice i L profil, prahy, parapety, dlažba, pracovní a kuchyňské desky, hroby, podlahy výtahů i atypické výrobky podle přání zákazníků. Mezi významné realizace patří vstupní dlažba v ZOO Praha, venkovní napájecí modul v NH Kladruby nebo BB centrum v Praze 4.
 
OMEGA 99 spol. s r.o. jako nově vzniklá společnost byla založena v roce 1990 zkušenými techniky z oblasti investorsko-inženýrské činnosti a dále výkonnými pracovníky dodavatelských firem. Tito pracovníci zajišťovali výstavbu vždy významných pozemních, dopravních a inženýrských staveb.
 
Abychom byli schopni zajistit investorovi komplexní služby, spolupracujeme dlouhodobě při výkonu technického dozoru na jednotlivých stavbách jak se specializovanou firmou na dozor nad technologickými soubory, tak i s firmou zajišťující geodetické služby ( kontrolní měření provedených prací, vklady nových staveb do Katastru nemovitostí a jiné ).
 
Sídlo společnosti je v Praze 2, Vratislavova 27. 
Provozní úsek pro realizaci , hlavní vzorkovna ,  kanceláře jednatelů  +  ekonomický úsek a hlavní účetní sídlí na Praze 7 , Železničářů 165/17 .
Provozovnu výroby terazzových dílců má firma na Obořišti č.p. 70 v okrese Příbram, kde jsou umístěny dílny a skladovací prostory.
 
Společnost OMEGA 99 spol. s r.o.  plní všechny odvody do fondů (sociální, zdravotní, zaměstnanecký) a nemá žádné finanční závazky po splatnosti vůči jiným subjektům a organizacím. Odvody DPH odvádí společnost v zákonem stanovených termínech.